אודותינו

מהו תקן BDIH?

אנו יודעים שאנו מייצרים את המוצרים הטובים ביותר לאדם ולסביבה, אבל חשוב לנו שגם אתן תדעו: אנו החברה היחידה בארץ, אשר עומדת בסטנדרט הגבוה של תקן BDIH למוצרים טבעיים ומבטיחה חוויה טהורה וטבעית עבור כל מוצר ומוצר. התקן הגרמני מאושר על ידי ארגון היצרנים האירופאים וידוע במהימנותו. בכל פעם שאנו מעוניינים להוסיף רכיב למוצרינו – אנו מחויבים לעבור את הבחינות המחמירות ביותר.  תקן BDIH מבטיח היעדר רכיבים שמקורים במקור סינטטי או מהונדסים גנטית, כגון: שמנים מינרליים, פאראבנים, SLS, וזלין, סיליקון חומרים משמרים, וחומרי טעם וצבע סינטטיים במוצר. ההתחייבות שלנו למוצרים טבעיים שישרתו אותנו לדרך חיים הוליסטית עם הנפש והטבע, היא ההבטחה שלנו אליכם וכלפי עצמנו.

מידע נוסף על התקן  ניתן למצוא בקישור
http://www.ionc.info/en

שלומית רוזן, מייסדת אננדה

על שלומית רוזן, מייסדת אננדה

כמה אנשים אתם מכירים שחלמו על עולם טבעי יותר, הוליסטי יותר, ונכון יותר והלכו ועשו מזה מקצוע? נכון, שלומית רוזן היא לא היזמית הטיפוסית שייצא לכם להכיר.

אז איך אננדה (“אושר פנימי” בסנסקריט) הגיעה לעולם?
הכל התחיל כשנערה צעירה בשם שלומית רוזן סבלה מבעיה רפואית ונחשפה לפלאי צמחי המרפא שהצליחו לרפא אותה ללא רפואה קונבנציונלית. עם השנים, הסקרנות והידע שצברה – שלומית נהייתה להרבליסטית ותזונאית מובילה לפי תורת חיים לפי הרפואה ההודית עתיקת היומין – האיורוודה.

בגיל 40, לאחר שהבינה שאין בארץ תכשירי אנטי אייג’ינג טבעיים באיכות וברמת חומרי הגלם שהיא מצפה לה – ולמרות שהמודעות לתחום הייתה נמוכה מאוד ועוד לא הקימו בארץ את הנישה הבריאה של חנויות הטבע, היא גיבשה בליבה את ההחלטה להקים עסק משלה. כפורצת דרך, שלומית תרה בעולם אחר ומצאה את החומרים הצמחיים הטובים ביותר, שיהפכו את מוצריה ל”סופר פוד” של הגוף, ביניהם אגוז הגרנובל אשר גדל בצרפת ונמצא כיום בתכשירים רבים של אננדה.

לשלומית, בת 57, אמא וסבתא, חשוב להשאיר מאחוריה עולם טוב יותר מכפי שהכירה ולכן אננדה שמה דגש על הליכי ייצור, מוצרים טבעיים ללא כימיקלים ואריזות שלא יפגעו בסביבה.
תורת האיורווידה המנחה את שלומית במעשיה, מוקירה את סגולותיו של הטבע ודוגלת בלתרום חזרה לחברה. במשימת חייה – אננדה – שלומית שואפת  לתת דוגמא למנהיגות ואחריות סביבתית, שכן לפי השקפת עולמה ההוליסטית – המוצרים שאנו קונים הם לא רק למען הגוף שלנו, אלא גם בשביל הנפש.
שלומית זמינה לכם ולרחשי ליבכם, ותוכלו לפנות אליה בשאלות אישיות באתר.

חתימה שלומית רוזן, מייסדת אננדה

ברוכות הבאות לעולם של אננדה,
עולם הוליסטי בו חיבור גוף ונפש הוא לא סיסמה, הוא דרך חיים.

אנו מאמינים שהטוב ביותר שגופנו צריך – מגיע מהטבע. את הזמן שלנו, המרץ והלב, אנו משקיעים במציאת חומרי הגלם הטבעיים הטובים בעולם המהווים “סופר פוד” לעור, ושמירה על תכונות המרפא והטיפוח שלהם. אנו מייצרים את מוצרינו בקפידה כדי שנוכל להעניק לכן חוויית טיפוח מושלמת ואפקטיבית עם תכונות אנטי אייג’ינג מהטבע.

במוצרינו, התגלית הגדולה בעולם למוצרי אנטי אייג’ינג: תמצית אגוז גרנובל, הגדל במורד האלפים הצרפתיים וניזון ממי שלגים טהורים.החומרים הפעילים המופקים מאגוז הגרנובל, ה”גטוליינים”,הנמצאים בתמצית, הוכחו כחומר אקטיבי המסייע לתאים בעור לתקן את נזק ההזדקנות ואף למנוע אותו. מיצוי החומרים מבוסס על פיתוח רב שנים ונרשם כפטנט מדעי.

***
אננדה, אלת האדמה במיתולוגיה הטיבטית, מסמלת לנו את האושר הפנימי והמקום הנקי, הטהור וההוליסטי אליו אנו שואפים מדי יום: לייצר למענכן מוצרים בריאים, מזינים וטובים יותר מהחומרים המתועשים המוכרים לנו. יותר ממה שיש באננדה – אננדה היא מה שאין בה. אין לנו פרבנים, TBH, מתכות וחומרים נוספים שרק נראים טוב, אבל לא עושים לנו טוב.

עולם שחוזר לבסיסו
שלומית רוזן, המייסדת, הקימה את אננדה בהשראת תורת האיורוודה, “ידע החיים”.
איורוודה, מדע הוליסטי העוסק באורח חיים בריא ובאנטי אייג’ינג מערכתי, רואה את האדם כשלם ומתייחסת לגוף ולנפש כאחד. על פי האיורוודה, על האדם וסביבתו פועלים אותם חוקי טבע, לכן יש לפעול ולהביא אותם להרמוניה.

תני לאננדה לסחוף אותך לעולם של פינוק, ולהעניק לך השראה לחיים מאוזנים וטובים יותר.