מקרם פנים עם SPF, דרך סבון אורגני ועד פילינג עדין לעור הפנים – כולנו עושות שימוש במוצרי טיפוח. וכולנו רוצות ליהנות ממראה מטופח ובריא. אנו רוצות לשמור על מראה השיער שלנו, לחות העור ומראה עור הפנים. פגעי הזמן, בתוספת מפגעים סביבתיים ואפילו המזון שאנו אוכלות יכולים להשאיר סימנים ולפגוע במראה העור והשיער בצורות שונות. ועל מנת להילחם בתופעות אלו אנו פונות אל תעשיית הקוסמטיקה.

אך לא כל מוצרי הקוסמטיקה הקיימים בשוק מעניקים לנו את התוצאות המצופות. במקרים רבים ישנם מוצרים המכילים חומרים כימיים שטיבם לא ידוע. אלו עשויים לעורר תופעות אלרגיות, ואף לפגוע במראה העור בטווח הארוך. לכן ישנו יתרון ברור למוצרי טיפוח טבעיים.

 

היתרון של מוצרי טיפוח טבעיים

בין אם את מחפשת פילינג עדין או קרם עיניים טבעי, תמיד כדאי להעדיף את החומרים שהטבע נתן לנו. הטבע מעניק לנו שפע של מתנות אותן הגוף שלנו מקבל באהבה. בטבע ניתן למצוא אינספור שמנים, מינרלים וחומרים בעלי תכונות מיוחדות היכולות לשפר את מראה העור שלנו. וזאת מבלי לגרום לתופעות לוואי ומבלי להשתמש במוצרים תעשייתיים. הרכיבים הטבעיים הם החומרים הבטוחים ביותר לגופינו. הם נספגים באופן טבעי ומתקבלים על ידי הגוף באהבה גדולה.

מוצרים רבים מכילים חומרים כימיים, לעתים תזקיקים של תעשיית הנפט או תעשיית הדשנים. הגוף שלנו לא תמיד יודע כיצד להתמודד עם החומרים הללו. גם כאשר אנו עושות שימוש חיצוני בקרם גוף, בסופו של דבר החומרים הללו חודרים דרך רקמת העור ומגיעים אל מחזור הדם. הם עלולים להצטבר ברקמות שונות בגוף ולגרום נזקים בטווח הארוך.

תכשירי טיפוח טבעיים כוללים רק תמציות צמחים ומינרלים מן הטבע. הם אינם גורמים לנזק לגופך, וגם לא נזק סביבתי. ומעל הכל הם מביאים לתוצאות מעולות.

 

סדרת האנטי אייג‘ינג של אננדה

מוצרי אנטי אייג‘ינג הם המבוקשים ביותר בתחום הקוסמטיקה. כולנו רוצות לשמור על העור, לספק לו את הוויטימינים והמינרלים הדרושים, ולהילחם בהזדקנות העור. בעולם כולו ישנה עליה במודעות לבעייתיות של שימוש בתכשירי קוסמטיקה, לנזקים הבריאותיים והסביבתיים. אנו מחפשות אחר מוצרים יעילים ובטוחים, ואת זה אנו מוצאות במוצרי טיפוח טבעיים.

סדרת מוצרי האנטי אייג‘ינג של אננדה נועדה במיוחד עבורכן. אתן הרוצות לשמור על מראה העור בעזרת המתנות של הטבע. יצרנו עבורכן סדרת אנטי אייג‘ינג הכוללת מבחר מוצרים השומרים ומזינים את העור, כולם מבוססים חומרים טבעיים. המוצרים של אננדה הם תוצאה של מחקרים ממושכים. בסדרת המוצרים שלנו תוכלי למצוא מוצרי סרום אורגני לפנים, קרם פנים אורגני ועוד מבחר מוצרים מפנקים.

סדרת מוצרי האנטי איג‘יינג שלנו מבוססת על  שמנים ותמציות צמחים. אנו מרבים להשתמש באגוזי הגרנובל, הידועים בזכות שמניים הייחודיים המסייעים לשמירה על העור והסרת פגעי הזמן.

המוצרים שלנו בטוחים לשימוש, מעניקים מגע נעים והארומה הטבעית והנעימה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה. את מוזמנת לנסות את המוצרים ולגלות את ההבדל.